Nordre Aker Budstikke følger By:Larm

Nordre Aker Budstikke følger By:Larm

Ane Kiran fra Berg er vokalist i bandet Something Sally, som spiller på club:Larm på lørdag.

Torsdag går startskuddet for By:Larm. Lokalavisene Oslos reporter Kjersti Lerkerød følger konserter, foredrag og seminar tett! SE KONSERTPROGRAMMET HER

Tekst:

Publisert:

Oppdatert:
19.02.2008 kl 13:35

Er det noen lokale band du ønsker at vi skal dekke?

Tips oss på redaksjon@akersposten.no

ONSDAG

by:Larm

21:00 Lionheart Brothers VG teltet

22:00 Tingsek SE VG teltet

23:00 Familjen SE VG teltet

00:00 Diskjokke VG teltet

club:Larm

21:00 Tara Gamla

21:30 Johnny Hide/Simen Jeistad Mono

21:45 Harmonica Gamla

22:10 Marte Valle Mono

22:30 Domi Gamla

23:00 X-Queen of the Astronauts Mono

23:15 Remain Gamla

23:50 Familjen SE Mono

23:59 The Flying Fellinis Gamla

TORSDAG

by:Larm

15:00 Maose VG teltet

16:00 Maria Due VG teltet

20:00 All That and a Bag of Chips Rockefeller

20:00 Soulvenom Indigo

20:00 Miss Motor Sub Scene

20:00 Harpiks (Nisjelandet) VG teltet

20:00 Nils m/Skils Fabrikken 1

20:30 Karl Seglem Belleville

20:30 DonkeyBoy John Dee

20:30 Tingsek SE Kulturkirken Jacob

20:30 Inglow Rockefeller annex

20:30 Lukestar Fabrikken 2

20:30 Piston Ltd Sentrum Scene

21:00 Red Hot - Union Blues Band Cosmopolite

21:00 Stalingrad Cowgirls FI Sub Scene

21:00 Je suis animal DogA

21:00 Hooga Troopers Fabrikken 1

21:00 Valkyrien Allstars VG teltet

21:00 Haddy N'jie Rockefeller

21:00 I was a king Indigo

21:30 Hiawata! Belleville

21:30 Next Life Sentrum Scene

21:30 Wildbirds & Peacedrums SE Blå

21:30 First Floor Power SE John Dee

21:30 Dylan Mondegreen Fabrikken 2

21:30 Leiv Reed Kulturkirken Jacob

21:30 Boys in a Band FAO Rockefeller annex

22:00 Aché VG teltet

22:00 Charlotte & The Co-Stars Cosmopolite

22:00 ORBO & The Longshots Rockefeller

22:00 Audrey Horne Indigo

22:00 Truls & the Trees DogA

22:00 Stella Mwangi Fabrikken 1

22:00 Cyaneed Sub Scene

22:30 The Holy Tongue Belleville

22:30 Lykke Li SE Blå

22:30 The Shock! Fabrikken 2

22:30 Kiruna Sentrum Scene

22:30 Lapko FI Rockefeller annex

22:30 The Fashion DK John Dee

22:30 Therese Aune Kulturkirken Jacob

23:00 Madcon VG teltet

23:00 Mapei SE Fabrikken 1

23:00 O.S.A Cosmopolite

23:00 Serena Maneesh Sub Scene

23:00 Kambodsja Indigo

23:00 Benni Hemm Hemm IS DogA

23:00 Howl Rockefeller

23:30 The Violent Years Rockefeller annex

23:30 Einar Stenseng Belleville

23:30 Master Piece Of Cake Fabrikken 2

23:30 Kleerup SE Blå

23:30 Casiokids John Dee

23:30 Modan Garu Stratos

23:30 Thom Hell Kulturkirken Jacob

23:30 Alog med Sheriffs of Nothingness Sentrum Scene

00:00 The Grand Rockefeller

00:00 Superfamily VG teltet

00:00 Ungdomskulen DogA

00:00 Blackpowdershooter Indigo

00:00 Salem Al Fakir SE Cosmopolite

00:00 Looptroop Rockers SE Fabrikken 1

00:30 Bladed Stratos

00:30 Shining Sentrum Scene

00:30 As in Rebekkamaria DK Blå

01:30 Diskjokke Stratos

club:Larm

17:00 Paal Flaata Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

18:00 Shuffle Service Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

18:30 Pipedream Soria Moria

19:00 Sigh & Explode - Zoom Urørt Parkteatret

19:00 Tor Brynildsen Gamla

19:15 Geoff Berner CA Mono

19:15 Chitty Chitty Bang Gang Soria Moria

19:30 The Men They Couldn't Shave Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

20:00 Gerilja - Zoom Urørt Parkteatret

22:00 Bedrock Bluesband Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

22:00 Raspoeira Sound Hausmania

23:00 Cerrato Dattera til Hagen

23:00 Yoyoyo Acapulco Parkteatret

23:00 KissKissKiss DK Gloria Flames

23:00 No Torso Skuret

23:00 Jaqueline Maiden

23:00 The Work The Villa

23:00 Mono Lake Gamla

23:00 Kenneth Ishak (solo) Revolver

23:00 dj Embee (LoopTroop) SE Nomaden

23:00 Unni Løvlid Soria Moria

23:15 The Lucky Bullets Revolver

23:30 Grand Island Garage

23:30 Matias Tellez Mono

23:30 Red Hot - Union Blues Band Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

23:45 Immune Maiden

23:45 The Fernets Gamla

23:45 Kocky SE The Villa

23:45 Vaiping Soria Moria

00:00 Ken Stringfellow Revolver

00:00 Subway Safari Dattera til Hagen

00:00 Deadends Gloria Flames

00:00 The Phantoms Skuret

00:15 The Low Frequency in Stereo Revolver

00:30 Dinosau Soria Moria

00:30 Det är jag som är döden Parkteatret

00:30 KITE Maiden

00:30 THE DIRTY CALLAHANS Gamla

00:30 dj Hele Fitta The Villa

00:45 Lionheart Brothers Garage

01:00 Spirits of the Dead Revolver

01:00 The Middle End Gloria Flames

01:15 DJ 99 Soria Moria

01:15 Dog Almighty Maiden

FREDAG

by:Larm

14:00 Therese Aune VG teltet

15:00 Kenneth Ishak VG teltet

16:00 Thom Hell VG teltet

19:30 Gerilja - Zoom Urørt Sub Scene

20:00 The Floor Is Made Of Lava DK Rockefeller

20:00 Katzenjammer VG teltet

20:00 Gamaltnymalt DogA

20:30 Matto molto Belleville

20:30 I was a king Fabrikken 2

20:30 Sigh & Explode - Zoom Urørt Sub Scene

20:30 Maose Kulturkirken Jacob

20:30 Looptroop Rockers SE Sentrum Scene

20:30 In Vain Rockefeller annex

21:00 Petter Carlsen Fabrikken 1

21:00 The Thing Rockefeller

21:00 Roger Græsberg Anti Music Bonanza VG teltet

21:00 Moddi Cosmopolite

21:00 Boys in a Band FAO Indigo

21:00 Unni Løvlid DogA

21:30 Inglow Sub Scene

21:30 Wildbirds & Peacedrums SE Belleville

21:30 Cerrato Kulturkirken Jacob

21:30 Kine Nesheim John Dee

21:30 Salem Al Fakir SE Sentrum Scene

21:30 Sahg Rockefeller annex

21:30 Kocky SE Blå

21:30 DonkeyBoy Fabrikken 2

22:00 22 Cosmopolite

22:00 The Shock! Indigo

22:00 The Kissaway Trail DK Fabrikken 1

22:00 Grande VG teltet

22:00 Torgeir Vassvik DogA

22:00 The Fernets Rockefeller

22:30 Binärpilot Blå

22:30 Miss Motor John Dee

22:30 Bandit Sentrum Scene

22:30 Hilde Marie Kjersem Belleville

22:30 Christian Wallumrød Kulturkirken Jacob

22:30 Davy Jones' Locker Sub Scene

22:30 Bloodgroup IS Fabrikken 2

22:30 Sonic Syndicate SE Rockefeller annex

23:00 First Floor Power SE Fabrikken 1

23:00 Audrey Horne Rockefeller

23:00 Karl Seglem DogA

23:00 ORBO & The Longshots VG teltet

23:00 Cyaneed Indigo

23:00 Miss Li SE Cosmopolite

23:30 FM Belfast IS Blå

23:30 Lapko FI Fabrikken 2

23:30 Susanna Kulturkirken Jacob

23:30 Gerilja - Zoom Urørt John Dee

23:30 The Violent Years Sentrum Scene

23:30 Lykke Li SE Stratos

23:30 Soulvenom Rockefeller annex

23:45 All Ears, All Scars Belleville

00:00 Anna Järvinen SE Cosmopolite

00:00 Animal Alpha Rockefeller

00:00 As in Rebekkamaria DK Fabrikken 1

00:00 Valkyrien Allstars DogA

00:00 Stalingrad Cowgirls FI Indigo

00:30 Kleerup SE Stratos

00:30 Sigh & Explode - Zoom Urørt John Dee

00:30 Veto DK Fabrikken 2

00:30 Ida Maria Sentrum Scene

00:30 The Work Blå

01:00 Slagsmålsklubben SE Fabrikken 1

01:00 Beady Belle Cosmopolite

01:30 Mapei SE Stratos

club:Larm

17:00 The Refreshments SE Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

18:00 Morten Andreas Raddum Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

18:20 Bellman Parkteatret

19:00 The Cheaters Gamla

19:15 Thinguma*jigsaw Mono

19:15 The Fine Arts Showcase SE Parkteatret

19:30 Seven Doors Hotel Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

21:00 Afenginn DK Soria Moria

21:45 Aché Soria Moria

22:00 Haddy N'jie Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

22:00 DJ Eplefjord & DJ Knark Kent Hausmania

22:30 UNDER DOGS INTERNATIONAL Soria Moria

23:00 Showdown Maiden

23:00 Los Plantronics Gamla

23:00 Kong Sverre Dattera til Hagen

23:00 Vaiping Mono

23:00 This Boy DK Gloria Flames

23:00 My Little Pony Skuret

23:15 The Cumshots Garage

23:15 Niko Valkeapää Soria Moria

23:15 Samsaya Parkteatret

23:30 DJ Tore Jazztobakk The Villa

23:30 Anne Lise Frøkedal Revolver

23:30 Ila Auto Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

23:45 Megaton Maiden

23:45 The Low Frequency in Stereo Mono

23:45 Hiawata! Revolver

23:45 Master Piece Of Cake Gamla

23:59 Kohinoor Soria Moria

00:00 DJ 99 Soria Moria

00:00 Ars Dada, Fux, Sunjammer, Dexrotator (Villa Lounge) The Villa

00:00 dj Donna Summer aka Jason Forrest (Villa Lounge) DE

LØRDAG

by:Larm

20:00 Casiokids Rockefeller

20:00 Hiawata! Sub Scene

20:30 Blackpowdershooter Rockefeller annex

20:30 Lars H. Kurverud xTet Project Belleville

20:30 Kenneth Ishak Kulturkirken Jacob

20:30 Charlotte & The Co-Stars John Dee

20:30 Dylan Mondegreen Sentrum Scene

20:30 Einar Stenseng Fabrikken 2

21:00 The Holy Tongue Fabrikken 1

21:00 Torgeir Vassvik Cosmopolite

21:00 Anna Järvinen SE VG teltet

21:00 I was a king Sub Scene

21:00 Shining DogA

21:00 Truls & the Trees Rockefeller

21:00 Sonic Syndicate SE Indigo

21:30 Miss Li SE Sentrum Scene

21:30 Stalingrad Cowgirls FI John Dee

21:30 Sten Ove Toft Blå

21:30 Matto molto Fabrikken 2

21:30 Maose Kulturkirken Jacob

21:30 Veto DK Rockefeller annex

21:45 Bull of the year! Belleville

22:00 22 Fabrikken 1

22:00 Katzenjammer Cosmopolite

22:00 Lukas Kasha Sub Scene

22:00 Bladed DogA

22:00 Petter Carlsen Indigo

22:00 The Lucky Bullets VG teltet

22:00 The Kissaway Trail DK Rockefeller

22:30 All That and a Bag of Chips John Dee

22:30 Chris Lee Sentrum Scene

22:30 Goodiepal FAO Blå

22:30 Rumble in Rhodos Fabrikken 2

22:30 Splashgirl Kulturkirken Jacob

22:30 Bloodlights Rockefeller annex

23:00 Maria Due DogA

23:00 Kine Nesheim VG teltet

23:00 Howl Fabrikken 1

23:00 Afenginn DK Cosmopolite

23:00 YUN KAN 5 SE Belleville

23:00 Cyaneed Rockefeller

23:00 Moddi Indigo

23:30 Cerrato Stratos

23:30 Monolithic Blå

23:30 Lukestar John Dee

23:30 Finn Coren Kulturkirken Jacob

23:30 The Floor Is Made Of Lava DK Rockefeller annex

23:30 Bloodgroup IS Fabrikken 2

23:30 Farmers Market Sentrum Scene

00:00 Inglow Indigo

00:00 The Disciplines Rockefeller

00:00 Karin Park VG teltet

00:00 Moving Oos Cosmopolite

00:00 Bandit Fabrikken 1

00:00 Huntsville DogA

00:15 Elephant9 (tidl. Storløkken/Eilertsen/Lofthus) Belleville

00:30 Binärpilot Stratos

00:30 Kambodsja John Dee

00:30 Je suis animal Fabrikken 2

00:30 Zweizz & Homo Vinter Blå

00:30 Superfamily Sentrum Scene

01:00 Det är jag som är döden Fabrikken 1

01:30 Slagsmålsklubben SE Stratos

club:Larm

13:00 Kaptein Rødskjegg Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

15:00 Cortina Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

16:30 Roy Lønhøiden Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

17:00 egil olsen Soria Moria

17:00 Lipa Export Showcase 1: Fiction By Far Gamla

17:45 Lipa Export Showcase 2: Martine Marbel Gamla

17:45 Storm Weather Shanty Choir Soria Moria

18:00 Heidi Marie Vestrheim Skuret

18:00 Therese Aune Mono

18:00 Monika Nordli Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

18:30 Leiv Reed Dattera til Hagen

18:30 Lipa Export Showcase 3: Kristian Park Gamla

18:30 Geoff Berner CA Mono

18:30 My Little Pony Soria Moria

19:00 Miss Martin Skuret

19:00 Penny Parker Dattera til Hagen

19:15 egil olsen Mono

19:15 Yoyoyo Acapulco Soria Moria

19:15 Lipa Export Showcase 4: Something Sally Gamla

19:30 Rita Engedalen Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

22:00 Shit City Tekk Hausmania

22:00 Grande Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen

23:00 Dinosau Dattera til Hagen

23:00 John Chopper Harris SE Gloria Flames

23:00 Senit Skuret

23:00 Pale Kids Maiden

23:00 Miss Motor Mono

23:00 FM Belfast IS The Villa

23:00 Baskery SE Gamla

23:00 Legs 11 Soria Moria

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!